Ordinační doba změněna v době covidu a platí dosud (2023)! Denně nejprve zdravé poradny od 8 hodin do cca 12/13 hodin, dále nemocní, vše dle domluvy a objednání. 

Ordinujeme v přísnějším hyg.režimu jako dosud, do ordinace jen objednaní - nutno dopředu zavolat na 2 4140 0443, vyšetříme kohokoli, po předchozí domluvě, včetně covid pozitivních, pokud to situace vyžaduje. Pokud potřebujete posudek o zdravotní způsobilosti do školky, školy, jinam, pošlete prosím formulář mailem sestřičce na pediatr.administrativa@seznam.cz . Tak, jak formuláře přijdou, budou postupně odbavovány. Jakmile bude formulář přichystán, sestřička vám zavolá. Děkuji, JP

 
Pozor - změna adresy ordinace - Poliklinika Budějovická, Antala Staška 1670/80, 14200 Praha 4
 

Do poraden se prosím obejdnávejte na tel. čísle 2 4140 0443. V případě, že se nemůžete dostavit, prosím, podejte nám o tom zprávu. Těšíme se na vás.         

Poslední nemocný pacient v době pro nemocné 30 minut před koncem ordinační doby! Doporučuji nechodit až na konec, stejný nápad mívá hned několik dalších lidí :-) . Díky za pochopení.                                

 
Poradny jsou pouze pro pozvané, kontroly po infektu prosím choďte v době pro nemocné a poté, co se podíváte do čekárny, po kom případněte jste, klepněte zezadu. Na kontrolu po ATB, pokud se nedomluvíme jinak ( odběry, apod.), s sebou vždy moč.
 
 
Dále prosím všechny, kdo k nám směřují s vyrážkou, aby prosím VŽDY DOPŘEDU ZAVOLALI a domluvili se se sestřičkou, kdy přijít. Mnohá onemocnění s vyrážkou jsou vysoce infekční a pro některé děti mohou být dosti riziková, je třeba, abyste se vyhnuli možnosti nakazit někoho dalšího! Obyčejně se pak se sestřičkou domluvíte, kde počkáte po příchodu a ona si vás vyzvedne a přivede do ordinace. Moc děkuji za pochopení.
 
Stejně tak prosím všechny, kteří k nám směřují na odběr, aby se také nejprve objednali. Děkuji.
Pozor - změna adresy ordinace - Polilinika Budějovická